Антимонопольний комітет України оштрафував низку фармацевтичних компаній на загальну суму майже 2,8 мільйона гривень за узгоджені дії для встановлення контролю над ринками лікарських засобів.

Про це повідомляє прес-служба комітету.

Фірми оштрафували за таємну домовленість, націлену на розподіл ринку ліків. Компанію "Серв'є Україна" оштрафували на 1,7 млн грн, "Оптіма-Фарм, ЛТД" на 180 тис. грн і "БаДМ" (Дніпро) – на 903 тис. грн.

Окрім того, низку компаній оштрафували за змову щодо розподілу ринків у сфері держзакупівель.

Читайте також: Гройсман сказав, коли подешевшають ліки

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків 50+ у 2026 році: кого заберуть, а хто уникне служби Українцям у ЄС приготували обов'язковий іспит: кого змусять повернутись додому Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн Грошей катастрофічно не вистачає: українці можуть залишитися без пенсій та зарплат
Показати ще