Створили мoбільну гру за мотивами славнозвісної фотосесії польоту дятла із ласкою на спині. Головні герої гри під назвою Weasel Woodpecker - дятел та ласка.

Британські розробники 4DX Games вигадали нову мобільну гру за мотивами світлини, яку опублікували у твіттері 2 березня та яка моментально облетіла всі соцмережі та блоги світу, - пише видання ultramir.

За сюжетом гри, тваринка знаходиться на острові, і щоб дістатись суші, їй потрібна допомога дятла. Птах у цей час літає між дерев, які стирчать із води, та збирає жолуді.

Гра нагадує Angry Birds: щоб залізти на дятла, гравець має прицілитись ласкою та прорахувати необхідну траеторію. Після того, як тваринка долетить до птаха, користувач починає управляти дятлом, долаючи перешкоди. Щоб посадити ласку на землю, гравець знову вираховує траекторію преземлення.

Безкоштовну гру вже розмістили у Google Play Store. Розробники обіцяють, щo cкopo з'явиться версія і для iOS.

Популярні новини зараз

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

Нагадаємо, в лондонському парку Хорнчерч фотограф-любитель Мартін Ле-Мей зробив знімок польоту ласки верхи на дятлі.

Фотографія, яку на своїй сторінці в мережі Twitter вперше опублікував орнітолог Джейсон Уорд, менш ніж за добу набрала близько 6,5 тисячі ретвітів. Фото додали в обране майже п'ять тисяч разів.

На фото видно, як хижа тварина летить на дятлі, вчепившись йому у спину. На наступних кадрах, які опублікував Business Insider видно, як тварини падають на землю і продовжують боротьбу. У коментарі виданню Ле-Мей зазначив, що дятлові вдалося втекти від від ласки, яка нападала на нього.