Відомий український журналіст жартома запропонував пере найменувати пам'ятник Щорсу в столиці в честь Степана Бандери, про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на сторінку журналіста Юрія Романенко в Facebook.

"Особливим цинізмом буде, якщо пам'ятник радянському Щорсу перейменувати в пам'ятник Бандері. Не знаю чи їздив Бандера на коні, але ж пам'ятник хороший, чого його зносити. І тоді і пам'ятник залишиться, і всі вороги втратять сон. Проспект Перемоги тільки треба буде перейменувати в проспект "проспект Перемоги УПА", тоді композиція отримає архітектурну цілісність. В'їжджаєш ти до Києва на проспект "Перемоги УПА", а наприкінці його вінчає пам'ятник Бандері, а якщо на місце колишнього пам'ятника Леніна поставити ще пам'ятник Шухевичу, то тоді вже буде повністю закінчена архітектурна композиція", - написав журналіст.

Нагадаємо, що влада Києва прийняла рішення про демонтаж пам'ятника радянському полководцю Миколі Щорсу. Також КМДА перейменувала київський Московський проспект в проспект Степана Бандери.