Про Збройні сили України зняли відеоролик, який демонструє їхню міць і бойовий дух.

Його опублікував президент Петро Порошенко в Facebook. Він зазначив, що українська армія значно оновилася. Нові Збройні сили, за словами глави держави, з'явилися завдяки загальнонаціональній солідарності українців.

"Армія відродилася завдяки мужності й патріотизму українських солдатів і офіцерів, генералів, волонтерів та добровольців, інженерів і працівників оборонних відомств", - наголосив президент.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко передав нову й модернізовану техніку української армії в Чугуєв Харківської області.

Чугуїв, Харківська область

Нові Збройні Сили України постали завдяки потужній загальнонаціональній солідарності українців. Армія відродилася завдяки мужності й патріотизму українських солдат і офіцерів, генералів, волонтерів і добровольців, інженерів і працівників оборонних відомств.

Популярні новини зараз
Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб Українці бронюють номери в Ялті на Новий рік, готельєри в паніці: "Який курс гривні?" Переможець "МастерШеф" Євген Клопотенко взявзя знищувати росіян, не тільки борщ наш: "Ми зробили діло" Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще
Posted by Петро Порошенко on Tuesday, 23 August 2016

Підготував: Олександр Майер