На столичній Оболоні горів залишений автомобіль.

Як повідомили на сторінці спільноти "Київ Оперативний" у соціальній мережі Facebook, випадок стався поблизу вулиці Мате Залки та проспекту Героїв Сталінграда.

Там, на пішохідному переході, спалахнув автомобіль Mazda з державним номером AE8580HH. На місце події оперативно прибули патрульні та рятувальники, які ліквідували вогонь.

З'ясувалося, що дівчина купила автомобіль три дні тому й бурхливо святкувала цю подію зі своїм молодим чоловіком. Товариш хлопця взяв Mazda та поїхав кататися. За кілька годин до виклику про спалах, на водія цього автомобіля надійшла скарга, що він пив пиво прямо за кермом і грубо порушував правила дорожнього руху.

Як виявилось, автомобіль спалахнув через замикання проводки. Водій кинув автівку на переході та зник із місця події.

Популярні новини зараз
Рієлторів зроблять обов'язковими: які зміни готують українцям Навіть у блекаути будемо з опаленням: в Україні запроваджують нову модель телопостачання Економіка тріщить по швам: українців чекає небувале подорожчання товарів та послуг - гаманці не витримають Не підлягають обміну: які долари та євро не приймуть у банку
Показати ще

Читайте також: Київське озеро несподівано посиніло

Як раніше повідомляв портал "Знай.UA", на Повітрофлотському проспекті в Києві сталася масштабна аварія.