В Україні побільшало на одного народного артиста. Відтепер це почесне звання носить і відомий вітчизняний співак Віктор Павлік.

Відповідний указ про присвоєння звання "народний артист" співаку та викладачу Київського національного університету культури та мистецтв Павлику Віктору Франковичу з'явився на сайті адміністрації Презиlента 28 червня, хоча датований він 25 червня.

Віктор Павлік народився у Теребовлі Тернопільської області 31 грудня 1965 року.

З 14 років захопився музикою і не випускав гітару з рук. Також він любив спорт, займався веслуванням на байдарках і каное.

Свій перший гонорар у 100 рублів Павлік отримав у 16 років, граючи на весіллі в селі. У 1983 році став художнім керівником ВІА "Еверест". Колектив набув популярності в межах області і завоював перемоги у різноманітних конкурсах і фестивалях, захистив звання народного самодіяльного колективу.

Популярні новини зараз

Бігус заявив, що надав неправдиву інформацію про знайдені у Ківи золоті злитки

Дзідзьо востаннє відповів на докори Slavia після розлучення: "Так любили, а потім розпинають"

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Читайте також: Українські музиканти проти нового закону від міністра культури

Під час служби в армії Павлік створив ВІА "Міраж-2". З успіхом пройшли виступи ансамблю перед солдатами та офіцерами у багатьох частинах, колектив був учасником та переможцем конкурсів солдатської та комсомольської пісні. Останніх півроку служби Віктор був на посаді художнього керівника полку.

У 1999 році став заслуженим артистом України. Одружений втретє. Має двох синів і доньку від різних дружин.