Популярна співачка Віра Брежнєва порадувала своїх прихильників у соціальній мережі Instagram новою фотографією. На ній білявка позує у розкішній весільній сукні від американського дизайнера Vera Wang, а в руках тримає букет.

"Просто залишу це тут. Щастя – воно всередні нас", - підписала світлину артистка.

Виявилося, що Віра не зібралася вчергове заміж, а просто взяла участь у показі колекції весільних суконь, що пройшла у самому центрі Москви.

Крім Брежнєвої, по подіуму в розкішних білосніжних вбраннях продефілювали Наталія Подольська, Єлизавета Боярська, Аделіна Сотникова, Нюша, Олена Темнікова, Рита Дакота, Регіна Тодоренко, Марія Шурочкіна, Еріка Герцег, Зоя Бербер.

Як писав "Знай.ua", недавно Віра показала фото у коротесеньких білих шортах та кавового кольору майці.

Популярні новини зараз
Нова хитрість від ТЦК: українців таємно ставлять на облік в інших регіонах - згоди не питають Гороскоп на сьогодні, 18 травня: непередбачувані зустрічі терезів та зайві емоції риб "Ми готові далі воювати": після слів Чмута про те, що ще є ким і чим, українці вибухнули гнівом Пенсіонерам виплатять суттєву надбавку: від чого залежить сума
Показати ще