Вірусна програма TeslaCrypt вибрала своїми жертвами геймерів: після шифрування файлів користувача вона вимагає "викуп" у розмірі 580 євро при оплаті біткоіни і $1 тис за допомогою PayPal.

"Мабуть, вони підстраховуються на випадок, якщо PayPal відстежить шахрайські дії і заблокує операцію", - коментують фахівці з IT-безпеки.

Згідно з даними компанії ESET, більшість заражень цим шкідливим програмним забезпеченням за лютий і березень 2015 припадає на російських користувачів.

Розробники трояна використовують різні підходи для зараження комп'ютерів: від спам-розсилки з інфікованим вкладенням - до розсилок повідомлень з шкідливим посиланням в месенджерах.

Часто зараження відбувається у фоновому режимі і не дає про себе знати до моменту, поки файли на комп'ютері не будуть зашифровані і не з'явиться повідомлення з вимогою викупу. За інструкцією жертва повинна встановити браузер Tor, перейти за вказаною адресою і викупити зашифровані файли.

Популярні новини зараз

Садовий пообіцяв львів'янам "вечірку" на Різдво: "Який локдаун?"

Переможниця "Танці з зірками" зробила нечуваний жест, українці затамували подих: "Санта чи Саніна?"

Львів'яни начхали на карантин вихідного дня кілометровими чергами: "А потім Садовий винен"

Тарифи на газ знову жахають українців: скільки доведеться платити за доставку у 2021

Показати ще

TeslaCrypt спроможний шифрувати 185 типів файлів: Call of Duty, Minecraft, StarCraft 2, Skyrim, World of Warcraft, League of Legends, World of Tanks, файли клієнта Steam та інші.