Вірусна програма TeslaCrypt вибрала своїми жертвами геймерів: після шифрування файлів користувача вона вимагає "викуп" у розмірі 580 євро при оплаті біткоіни і $1 тис за допомогою PayPal.

"Мабуть, вони підстраховуються на випадок, якщо PayPal відстежить шахрайські дії і заблокує операцію", - коментують фахівці з IT-безпеки.

Згідно з даними компанії ESET, більшість заражень цим шкідливим програмним забезпеченням за лютий і березень 2015 припадає на російських користувачів.

Розробники трояна використовують різні підходи для зараження комп'ютерів: від спам-розсилки з інфікованим вкладенням - до розсилок повідомлень з шкідливим посиланням в месенджерах.

Часто зараження відбувається у фоновому режимі і не дає про себе знати до моменту, поки файли на комп'ютері не будуть зашифровані і не з'явиться повідомлення з вимогою викупу. За інструкцією жертва повинна встановити браузер Tor, перейти за вказаною адресою і викупити зашифровані файли.

Популярні новини зараз

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

TeslaCrypt спроможний шифрувати 185 типів файлів: Call of Duty, Minecraft, StarCraft 2, Skyrim, World of Warcraft, League of Legends, World of Tanks, файли клієнта Steam та інші.