Військова прокуратура Вінницького гарнізону порушила кримінальну справу проти восьми військових військової частини Джанкоя за держзраду.

"Щодо 8 військових військової частини А1387 (місце колишньої дислокації - АР Крим, м.Джанкой, колишній командир - підполковник Гавриш М.М) встановлені обставини, що свідчать про здійснення цими військовими держзради. Розпочато кримінальні провадження", - повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону.

Читайте також: Україна офіційно припинила торгівлю з Кримом

Слідство встановило, що військові в період з лютого по травень 2014 року, перебуваючи на службі, надавали РФ допомогу в проведенні підривної діяльності, захопленні військового майна, що належить ЗСУ та знаходився на території зазначеної військової частини.

Як зазначають у прокуратурі, пізніше вони відмовилися виконати наказ і прибути у військову частину у Вінниці.

"Зараз ці військові зараховані до списків особового складу Збройних сил Росії і проходять військову службу за контрактом в авіаційній комендатурі Чорноморського флоту", - додали у відомстві.

Як повідомлялося, колишній командир однієї з військових частин ЗСУ в Криму повідомлений про підозру у держзраді і дезертирстві, а також оголошено в розшук.