Влад Яма тепер з бородою

поділитись
Відомий український танцівник та хореограф Влад Яма кардинально поміняв свій імідж. Тепер обличчя шоумена прикрашає густа борода.

Відомий український танцівник та хореограф Влад Яма кардинально поміняв свій імідж. Тепер обличчя Влада прикрашає густа борода.

Світлину з такою метаморфозою Влада показала колега танцівника Тетяна Денисова, передает NewsOboz з посиланням на журнал VIVA.

Фото зроблене під час зйомок нового сезону шоу "Танцюють всі", у якому Влад Яма є членом журі. При цьому голова Влада, як і раніше, гладка та лиса.

Користувачі соціальних мереж по-різному відреагували на зміну іміджу танцівника. Одні вважають, що густа борода Ямі зовсім не йде і робить його застарим. Інші ж навпаки вважають, що рослинність на обличчі додає Владу мужності та солідності.

Читайте також: Влад Яма про свій роман з Наталією Могилевською

Владислав Яма став широко відомий українським глядачам у 2006 році як партнер популярної вітчизняної співачки Наталії Могилевської на шоу "Танці з зірками". Хоча ця пара була дуже харизматична та майстерна, у фіналі вони все ж поступилися першим місце дуету Володимира Зеленського та Олени Шоптенко. У 2008 році він стає членом журі проекту "Танцюють усі". Ще через рік він пробує себе у ролі судді у програмі "Україна має талант".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
імідж, борода, Влад Яма, зміни
Їй заборонила обіймати посади пов'язані з протипожежною безпекою
0
0
23:54 24.04.2018
Міністр оборони підписав відповідний наказ
0
0
23:33 24.04.2018
Фронт-мен гурту O.Torvald Женя Галич розчулив шанувальників зворушливими дитячими світлинами
0
0
23:00 24.04.2018