У Харкові на реконструкцію спортивних майданчиків на території шкіл міста витратять 32,27 млн. грн. Це в чотири рази більше, ніж виділялося минулого року.

Відповідні угоди 21 червня уклало КП "Харківський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" з ТОВ "Машстройсервис", передає Depo.Харків з посиланням на "Наші Гроші".

Протягом останнього часу було укладено 10 угод, якими заплановано побудувати у школах майданчики для гри в міні-футбол, баскетбол, волейбол та стрітбол, а також встановити майданчики для воркауту та тенісні столи. Роботи повинні бути виконані до кінця року.

Читайте також: Дубинський розповів, як Насіров продає податкові кредити

Слід зазначити, що минулого року за майданчики зі схожою характеристикою заплатили 7,53 млн грн. Таким чином, вартість спортмайданчиків для харківських школярів зросла майже в чотири рази.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Показати ще

Єдиним конкурентом ТОВ "Машстройсервис" на тендері було ТОВ "Альбус груп". Засновником цього підприємства є Олена Колеснік, а директором – Артем Краснов.

Раніше засновниками фірми були Андрій Романенко та Дмитро Гайлюнас. ТОВ "Альбус Груп" з минулого року виграє тендери у парку ім. Горького, зокрема, на прибирання сміття.

Засновником ТОВ "Машстройсервис" є Галина Воробйова та Ігор Воробйов. Директором вказаний Валерій Воробйов, а підписантом записана Валентина Федосєєва. Раніше серед засновників був Андрій Оберемок, а директором підприємства - Володимир Козулін. Воробйови також є засновниками ПП "Торговий будинок "Азимут", яке займається будівництвом та продажом будинків.