Французький актор П'єр Рішар та італійський співак Алессандро Сафіна одночасно скасували свої виступи в окупованому Криму. Якби вони цього не зробили, то потрапили б під українські санкції.

Втім, віце-прем'єр самопроголошеного кримського уряду Дмитро Полонський пояснив скасування вистав французького актора П'єра Рішара не політичними, а комерційними причинами. За його словами, визначальним фактором для артиста стала можливість заробити на Україні більше, ніж у Криму. Про це Полонський розповів РІА Новости.

Бажання отримати більш високий гонорар, за словами віце-прем'єра, послужило основою і для скасування концертів італійського оперного співака Алессандро Сафіна. "Для цих колег головне - гроші. Для когось важливіше честь, совість, ділова репутація, а для когось важливі гроші. Нехай ця історія залишається на їхній совісті. Люди вибрали гроші, це чисто комерційний розрахунок, так як на Україні, наприклад, вони можуть дати десять концертів, а в Криму тільки один, тому тут суто фінансова історія ", - сказав Полонський.

Нагадаємо, Сафіна і Рішар відмовилися від гастролей у Криму майже одночасно, з різницею в два дні. За словами Сафіни, через складну ситуацію в Україні він відразу ж вирішив відмовитися від концертів в Криму до врегулювання конфліктної ситуації. Він також повідомив що готовий був компенсувати матеріальні витрати, пов'язані з рекламою та організацією концертів, які були вже проплачені.

Читайте також: П'єр Рішар не поїде до окупованого Криму

Популярні новини зараз

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Обіймався з Єфросиніною і Нікітюк, танцювали до упаду: як Сергій Притула відсвяткував свої 40 років

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Показати ще

"На жаль, промоутер з Криму виявилася особою, нездатною до розуміння, яка не захотіла прийняти мою пропозицію, більше того - погрожувала мені скандалами", - розповів італієць. Сафіна звинуватив кримську колегу в нераціональному і егоїстичному поведінці. "З'ясувалося, що ця промоутер досі не підписала ніяких контрактів на проведення двох концертів, а також не прислала ніякого гарантійного листа про передоплату", - розповів він.