Влада Києва звернулася з проханням до Головного управління Національної поліції, аби доручити полісменам патрулювати київські пляжі.

Голова комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Київради Володимир Бондаренко дав поручення поліції включити в маршрут патрулювання пляжі столиці, після доповіді КП "Плесо" - підприємства, відповідального за підготовку пляжів до літнього сезону , повідомляє "КиевVласть".

"Сьогодні тотальна відмова українців від відпочинку в окупованому Криму і нестача коштів для відпусток за кордоном робить київські пляжі надзвичайно актуальними зонами релаксації. Саме тому зараз на Київ збільшене навантаження і відповідальність за безпеку пляжників. На жаль, незмінним супутником деяких з них є алкоголь, який є частою причиною летальних випадків і хуліганства під час відпочинку на воді. Упевнений, що присутність поліції зменшить кількість тих, хто звик розпивати алкоголь на березі, а отже зменшить кількість летальних випадків", - заявив депутат Київради.

Наявність поліції на пляжі також вплине на кількість крадіжок на пляжах міста.

"Крадіжки, куріння, вживання алкоголю, агресивна поведінка, конфлікти між відпочиваючими - це все сфера відповідальності саме поліцейських, а не співробітників КП "Плесо", зокрема рятувальників. Тому хотілося б, щоб патрулювання пляжів столиці стало повсякденним явищем", - сказав Бондаренко.

Популярні новини зараз
Терміново покладіть пляшки з водою в морозилку та отримайте менший рахунок за комуналку: як це працює У вашій скарбничці могли завалятися тисячі гривень: на які монети полюють колекціонери Безкоштовні дрова для населення: хто зможе отримати в 2023 році Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще