Київська влада розробила спеціальну систему, яка допоможе організувати призов військових належним чином. Відповідне рішення Київрада затвердила у вигляді Міської цільової програми поліпшення організації підготовки громадян до військової служби, військово-патріотичного виховання молоді, приписки до призовної дільниці, призову на строкову військову службу, призову військовозобовʼязаних під час мобілізації на 2016-2018 роки. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Читайте також: В українській контрактній армії будуть служити іноземці

"Під час призову в 2015 році до призовних комісій викликали понад 57,5 тисяч киян, але з них прибуло лише трохи більше 10 тисяч. Серед причин такої низької явки, між іншим, застаріле, не сучасне ведення військового обліку, взагалі невідповідність його реальності, неефективна система оповіщення призовників. Крім того, бажає кращого не лише якість професійного і медичного відбору, а й навіть рівень підготовки громадян до військової служби", – прокоментував керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко під час виступу на засіданні сесії Київради.

У програмі також передбачено максимально звернути увагу на військово-патріотичне виховання молоді. Зокрема, триватимуть інформаційні та розʼяснювальні заходи щодо призову та мобілізації з використанням сучасних телекомунікаційних й інформаційних технологій.

"Тих, хто ухилятиметься від призову, оперативно розшукуватимуть мобільними групами із залученням представників поліції", - сказано в повідомленні.

Популярні новини зараз
За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Федори Олександрійської 24 вересня: чому сьогодні не можна бруднити спідницю і навіщо кришити капусту, традиції та заборони дня Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще