Київська влада розробила спеціальну систему, яка допоможе організувати призов військових належним чином. Відповідне рішення Київрада затвердила у вигляді Міської цільової програми поліпшення організації підготовки громадян до військової служби, військово-патріотичного виховання молоді, приписки до призовної дільниці, призову на строкову військову службу, призову військовозобовʼязаних під час мобілізації на 2016-2018 роки. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Читайте також: В українській контрактній армії будуть служити іноземці

"Під час призову в 2015 році до призовних комісій викликали понад 57,5 тисяч киян, але з них прибуло лише трохи більше 10 тисяч. Серед причин такої низької явки, між іншим, застаріле, не сучасне ведення військового обліку, взагалі невідповідність його реальності, неефективна система оповіщення призовників. Крім того, бажає кращого не лише якість професійного і медичного відбору, а й навіть рівень підготовки громадян до військової служби", – прокоментував керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко під час виступу на засіданні сесії Київради.

У програмі також передбачено максимально звернути увагу на військово-патріотичне виховання молоді. Зокрема, триватимуть інформаційні та розʼяснювальні заходи щодо призову та мобілізації з використанням сучасних телекомунікаційних й інформаційних технологій.

"Тих, хто ухилятиметься від призову, оперативно розшукуватимуть мобільними групами із залученням представників поліції", - сказано в повідомленні.

Популярні новини зараз
Мама зрадниці Повалій "поїхала дахом" під обстрілами, доки її дочка вихваляла окупантів Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще