Столична влада вирішила побороти проблему заторів. Для цього вона зробить кожен світлофор Києва розумним і зможе керувати ним дистанційно.

Про нововведення розповів "Сегодня" директор КП "Київдорсервіс" Віктор Черній. Сьогодні у столиці встановлено 680 світлофорів, з яких 180 мають систему дистанційного керування. Столична влада планує зробити всі столичні світлофори розумними й витратити на це 270 млн гривень.

"Розумні світлофори дозволять нам оперативно керувати трафіком та реагувати на затори. 500 столичних світлофорів не мають дистанційного доступу, тож ми реагуємо на певні ситуації лише після дзвінків киян", - розповів Черній.

Директор "Київдорсервісу" додав, що всіма світлофорами керуватимуть з єдиного центру. Така система коштуватиме 270 млн гривень. Після цього на світлофори планують поставити камери відеоспостереження - вони також допоможуть керувати трафіком у столиці.

Читайте також: За в'їзд на Труханів острів водії заплатять 75 гривень

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Показати ще

До речі, столична влада вдвічі підвищувала вартість проїзду на Трухановий острів. Відтепер водіям доведеться платити по 75 гривень.