Водіїв київських маршруток змусять відзвітувати за кожен проданий квиток. Так, у Києві з першого липня 2016 року "Київпастранс" впроваджує нові разові квитки на проїзд в маршрутному таксі, інформує "Судово-юридична газета" з посиланням на прес-службу КМДА.

У відомстві зазначають, що метою нововведення є посилення контролю за видачею квитків і надходженням коштів підприємству.

Читайте також: 60 тонн азотних добрив отруюють питну воду Києва

Нові квитки виготовлені з більш якісного паперу , мають кращий дизайн і колір. Головною особливістю оновлених квитків є те, що вони складаються з двох частин і мають перфорацію для відриву.

Кожна частина квитка має ідентичні номери, що виключає підробку квитків. Тепер, так званий корінець залишатиметься у водія і використовуватися для контролю і обліку перевезених пасажирів.

Популярні новини зараз
Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще