Водіїв київських маршруток змусять відзвітувати за кожен проданий квиток. Так, у Києві з першого липня 2016 року "Київпастранс" впроваджує нові разові квитки на проїзд в маршрутному таксі, інформує "Судово-юридична газета" з посиланням на прес-службу КМДА.

У відомстві зазначають, що метою нововведення є посилення контролю за видачею квитків і надходженням коштів підприємству.

Читайте також: 60 тонн азотних добрив отруюють питну воду Києва

Нові квитки виготовлені з більш якісного паперу , мають кращий дизайн і колір. Головною особливістю оновлених квитків є те, що вони складаються з двох частин і мають перфорацію для відриву.

Кожна частина квитка має ідентичні номери, що виключає підробку квитків. Тепер, так званий корінець залишатиметься у водія і використовуватися для контролю і обліку перевезених пасажирів.

Популярні новини зараз
Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще