У Києві запустили сервіс таксі Uber, проти якого повстали таксисти в Європі і бунтували наші. Водіям, які захочуть влаштуваться сюди на роботу, обіцяють зарплату на рівні 15-30 тисяч гривень. Такий заробіток зіставимо з доходами топ-менеджменту в Україні.

Про це повідомляють "Вести". Щоб влаштуватися на роботу в новий сервіс, водіям обов'язково потрібно мати ліцензію на перевезення пасажирів. Її можна отримати, лише ставши приватним підприємцем. Крім того, необхідно буде пройти внутрішній техогляд для автомобіля.

"Водіям за перші тижні, коли замовлень буде ще мало, передбачена компенсація - близько 1,5 тис. грн за день. Не забувайте допомагати носити пасажирам валізи, вам же краще, не подряпають", -розповідає кандидатам на посаду під час інструктажу.

У сервісі встановлені суворі вимоги до марок автомобілів, які допустять до обслуговування клієнтів. Вони повинні бути представницького класу і бути не старше восьми років. Категорично відмовляються від послуг водіїв на автомобілях Lanos і "Лада"

Середня зарплата по Україні, яку пропонують роботодавці для вищого керівництва, становить понад 12 тисяч гривень, в той час як кандидати хочуть заробляти близько 15 тисяч гривень на місяць.

Популярні новини зараз

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Колишній чоловік загиблої Жанни Фріске Дмитро Шепелєв відкрив те, що тривожило його довгі роки: "Ніколи не любив"

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще