У Києві запустили сервіс таксі Uber, проти якого повстали таксисти в Європі і бунтували наші. Водіям, які захочуть влаштуваться сюди на роботу, обіцяють зарплату на рівні 15-30 тисяч гривень. Такий заробіток зіставимо з доходами топ-менеджменту в Україні.

Про це повідомляють "Вести". Щоб влаштуватися на роботу в новий сервіс, водіям обов'язково потрібно мати ліцензію на перевезення пасажирів. Її можна отримати, лише ставши приватним підприємцем. Крім того, необхідно буде пройти внутрішній техогляд для автомобіля.

"Водіям за перші тижні, коли замовлень буде ще мало, передбачена компенсація - близько 1,5 тис. грн за день. Не забувайте допомагати носити пасажирам валізи, вам же краще, не подряпають", -розповідає кандидатам на посаду під час інструктажу.

У сервісі встановлені суворі вимоги до марок автомобілів, які допустять до обслуговування клієнтів. Вони повинні бути представницького класу і бути не старше восьми років. Категорично відмовляються від послуг водіїв на автомобілях Lanos і "Лада"

Середня зарплата по Україні, яку пропонують роботодавці для вищого керівництва, становить понад 12 тисяч гривень, в той час як кандидати хочуть заробляти близько 15 тисяч гривень на місяць.

Популярні новини зараз
Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще