У Києві запустили сервіс таксі Uber, проти якого повстали таксисти в Європі і бунтували наші. Водіям, які захочуть влаштуваться сюди на роботу, обіцяють зарплату на рівні 15-30 тисяч гривень. Такий заробіток зіставимо з доходами топ-менеджменту в Україні.

Про це повідомляють "Вести". Щоб влаштуватися на роботу в новий сервіс, водіям обов'язково потрібно мати ліцензію на перевезення пасажирів. Її можна отримати, лише ставши приватним підприємцем. Крім того, необхідно буде пройти внутрішній техогляд для автомобіля.

"Водіям за перші тижні, коли замовлень буде ще мало, передбачена компенсація - близько 1,5 тис. грн за день. Не забувайте допомагати носити пасажирам валізи, вам же краще, не подряпають", -розповідає кандидатам на посаду під час інструктажу.

У сервісі встановлені суворі вимоги до марок автомобілів, які допустять до обслуговування клієнтів. Вони повинні бути представницького класу і бути не старше восьми років. Категорично відмовляються від послуг водіїв на автомобілях Lanos і "Лада"

Середня зарплата по Україні, яку пропонують роботодавці для вищого керівництва, становить понад 12 тисяч гривень, в той час як кандидати хочуть заробляти близько 15 тисяч гривень на місяць.

Популярні новини зараз
Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять
Показати ще