На базі національного парку "Синевир" створили спеціальний центр реабілітації для ведмедів, якому немає аналогів не тільки на Закарпатті, а й по всій Україні.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Допомагають клишоногим переважно волонтери, які і зробили це місце відомим за межами країни. Особливо люблять його відвідувати діти, адже зустріч із тваринами – завжди велика радість для них.

За словами працівників парку, жоден ведмідь тут не живе у клітці – створені всі умови, які дуже близькі до природного середовища.

Потрапляють сюди вони не просто так, адже більшість мешканців Синевиру свого часу терпіли знущання з боку людей: їх тримали на повідку, ніби собак, надягали намордники, змушували виконувати циркові трюки та навіть танцювати на розпеченій плиті.

Популярні новини зараз

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Припинити таке неподобство вирішили активісти, які привезли сюди для того, щоб врятувати від колишніх власників.

Через обмежені законодавчі можливості за свої злочини ніхто із тих, хто так поводився із тваринами, досі не несе кримінальної відповідальності.

Але тут ведмеді почувають себе у безпеці. Їх добре годують, вчать гратися, ніби малих дітей, і надають медичну допомогу за необхідності. Для них вже обладнали спеціальний майданчик та басейн.

Кожному із них співробітники парку та відвідувачі вже придумали імена – двох десятків бурих ведмедів часто називають Машею, Балу, Розою та навіть Вінні.

"До нас ціла черга. Волонтери роками намагаються звільнити їх з неволі", - додають у Синевирі.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що мешканці Флориди зняли на відео плавання ведмедя у басейні.