Вони втомилися: заводи Фірташа відключають від газу

поділитись
Три підприємства олігарха Дмитра Фірташа почали потроху відключати від газопостачання через борги

Підприємствам ПАТ "Рівнеазот", ПРАТ "Сєвєродонецьке об’єднання "Азот" і черкаський ПАТ "Азот", що належать олігарху Дмитру Фірташу, обмежило газопостачання ПАТ "Укртрансгаз".

Про це на сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив керівник відділу зв’язків з громадськістю та пресою "Укртрансгазу" Максим Белявський.

"Почали процедуру обмеження газопостачання для трьох хімічних підприємств: "Рівнеазот", "Черкасиазот", "Северодонецказот". Причина: заборгованість контрагентів і відсутність підтверджених обсягів газу в ГТС”, –  написав він.

Всі три перелічені підприємства входять у холдингову компанію Оstchem, що є частиною фінансово-промислової групи компаній Group DF.

Як писав інформаційни портал "Знай.ua", Дмитро Фірташ був арештований в Австрії за запитом Іспанії, де його підозрюють у відмиванні грошей. Крім того, суд дав добро на екстрадицію бізнесмена до США, де на нього теж чекає кримінальна справа. Тепер обидва рішення має розглянути міністр юстиції Австрії і прийняти рішення. Поки не буде вирішене питання з іспанською стороною, екстрадиція до США неможлива. 

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
відключення, газ, Дмитро Фірташ, завод
Вибір редакції, Світ
20.04.2018
Один з найбільш поширених способів економити - закуповувати продукти і господарські товари оптом
0
0
11:10 20.04.2018
Весь "Привоз" повстав проти кривдниці
0
0
10:25 20.04.2018
Фільм Лозниці відкриє офіційну програму Канн
0
0
10:02 20.04.2018
Щасливий батько ділиться радістю з Америки
0
0
10:01 20.04.2018