Під час наукового есперименту, восьминіг відмовився позувати та сам почав знімати на камеру дослідника.

Восьминіг зірвав підготовку до експерименту, заволодівши фотокамерою він почав знімати оператора - пише Washington Post.

Нейрофізіологи Міддлбері-коледжу американського штату Вермонт попрохали штатного режисера коледжу Бенджамена Саварда зняти на камеру GoPro восьминога, з яким працювали. Савард помістив камеру у водонепроникний корпус і розмістив у акваріумі.

Замість "селфі", восьминіг заволодів камерою і почав фотографувати сам у режимі серійного фото Саварда - який вже сам почав йому позувати. Незабаром тварина спробувала з'їсти фотокамеру.

Вчені намагались дослідити здатність плямистих каліфорнійських восьминогів до навчання. Їх цікавило, чи відкриватимуть тварини коробки з кормом швидше після того, як побачать, як це зробили інші.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Показати ще

"Восьминіг повинен пишатися своєю роботою. Це досить пристойна серія фотографій" - прокоментував Савард здібності тварини до фотографування.