Столичне озеро Гарячка несе небезпеку для здоров'я киян.

Про це повідомляє Eizvestia.com.

Причиною цьому - Дарницька ТЕЦ, яка майже повністю засипала озеро отруйною вугільною золою.

Активісти "ЕкоМайдану" провели власне розслідування, і виявили, що забруднення водойми відбувається абсолютно незаконно і без будь-яких дозвільних документів.

Читайте також: Київські чиновники "зливають" скандал на Качиному озері

Популярні новини зараз
Підкорює джунглі та розкішні яхти: син мера Коломиї Олег Станіславський пішов стопами Тищенка та втік на Балі Вийти сухим із води не вдалося: суд заарештував ще одного учасника "п'яних вечірок", який знущався з дівчат Феофанів день 25 березня: чому потрібно обов'язково вийти на вулицю та навіщо сипати насіння на дорозі, суворі заборони суботи Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

"Через свавілля власників отруйні речовини і викиди поширюються по найбільш населеним районам лівобережжя. Результат діяльності шокує - Озеро Гарячка зруйновано вщент. Офіційні владні структури підтверджують, що дозволів на таку нещадну варварську ліквідацію природного фонду Києва ніхто не надавав. Однак зробити поки нічого не в змозі", - повідомили активісти на своїй сторінці в соцмережі.

Відомо, що озеро Гарячка знищувалося в такий спосіб роками. Поруч зі знищеним водоймою нині виріс новий житловий масив. А в 100 метрах знаходиться дитячий садок.

"Те, чим дихають райони Києва на лівому березі Дніпра, по суті геноцид киян і знищення невеликих залишків природи в Києві", - прокоментував розслідування один із активістів, Олексій Гриценко.

Нагадаємо, чиновники КМДА затягують вирішення конфлікту по Качиному озеру. Посадові особи адміністрації , які зобов'язані надавати членам групи всю необхідну інформацію, ігнорують її засідання. При цьому скандальне будівництво від КП "Житлоінвестбуд УКБ" триває.