Сьогодні в Києві сталася ДТП в результаті якого було паралізовано рух на вулиці Академіка Заболотного. Про це повідомляє "ДТП.Киев.юа".

Відбулося зіткнення автомобіля Пежо та вантажівки. В результаті інциденту ніхто не постраждав, однак автомобілі отримали значні ушкодження.

Два патруля Національної поліції, що працювали на місті дорожньо-транспортної пригоди перекрили рух транспорту на вулиці протягом 30 хвилин з однієї сторони.

Нагадаємо. що у Києві з'явиться нова гілка метро

У рамках модернізації транспортної інфраструктури передбачено будівництво Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену. Так само протягом наступних трьох років на модернізацію столичної підземки можуть виділити 4,2 млрд грн.

"На засіданні постійної комісії Київради депутати підтримали затвердження плану заходів на 2016-2018 роки щодо реалізації Стратегії розвитку Києва до 2025 року. Заплановано придбання вагонів метрополітену на загальну суму понад 1,3 млрд грн і капітальне будівництво столичної підземки. Протягом трьох років програма передбачає 4,2 млрд грн ", - повідомляє прес-служба Київської міської ради.