Бойовики ведуть вогонь по власному тилу, обстрілюючи житлові квартали мирних мешканців із метою подальшого звинувачення сил АТО.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Зокрема зазначається, що 28-29 серпня навмисні провокаційні обстріли житлових кварталів проводились у напрямку Трудівського (західна околиця Донецьк) та Яснуватої.

"Особливий цинізм російських окупантів полягає в тому, що протягом минулого тижня так званою "владою Донецька" здійснювалось залякування мешканців Трудівського. Їм погрожували артилерійськими обстрілами та примушували залишити власні домівки", - наголосили в ГУР.

Як повідомили розвідники, помешкання, які власники все ж покинули, російські військові мародери розграбували.

Популярні новини зараз
Заблокують без пояснень: хто з українців може втратити соцвиплати Індексацію скасують заднім числом: українці з мізерними пенсіями втрачають останні копійки Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Показати ще

За навмисні обстріли бойовиків ніхто не покарав.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", російська авіація відпрацьовує в рамках навчань атаку цілей у Європі.