У столиці відкрилася досить незвичайна та відверта виставка. Свої роботи "Життя в рожевому світлі" представила київська художниця Юлія Полякова.

Про це повідомляють "Українські новини".

За словами художниці, нові роботи - про любов до життя і вміння отримувати від нього задоволення. На 20 полотнах зображені чоловіки і жінки, які знімають із себе одяг. У такий спосіб відкривається вся сутність людини.

"Наше життя є проекцією наших думок і нашого погляду на це саме життя. Коли ми дивимося поглядом оптиміста, то бачимо прекрасний світ, наповнений гарними людьми, життєвими радощами, щасливими подіями і іншими приємними речами. І навпаки: чим складніше ми дивимося на життя, тим складніше воно дивиться на нас. Ми самі створюємо свій світ, своє щастя", - сказала Полякова.

Виставка триватиме впродовж двох тижнів у галереї в "Spivakovska ART: EGO".

Популярні новини зараз
Новий закон про мобілізацію: хто може проходити службу за місцем проживання Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли
Показати ще

Нагадаємо, що раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на Співочому полі в Києві відкрилася щорічна виставка хризантем. Помилуватися квітами можна буде до 30 жовтня.