Незаконні збройні формування "ДНР" та "ЛНР", які ведуть війну проти України, ні в якому разі не можна називати терористами, інакше це зніме відповідальність із Росії за злочинність.

Про це написав портал "Обозреватель".

Надзвичайний і Повноважний Посол України, екс-представник України в Раді ООН із прав людини Володимир Василенко у своєму інтерв'ю прокоментував таким чином заяву про те, що Організація Об'єднаних Націй не вважає незаконні збройні формування на Донбасі терористичними.

"Відповідальність за їх злочинну діяльність несе РФ. Терористи персонально несуть відповідальність за себе. А за діяльність збройних формувань несе відповідальність держава, до складу збройних сил якого входять ці формування", - додав Василенко.

Читайте також: Мешканці Херсона ледь не підсмажили дитину на пікніку

Популярні новини зараз
"Ухилянт – зрадник. Ухилянт – ворог": ТЦК випустили жорстку заяву Дістануть кожного ухилянта: хто отримає повістки у 2026 році Дітей випишуть з житла без попередження: в Україні оновили правила реєстрації Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції
Показати ще

Раніше повідомлялося, що ватажок "ДНР" Захарченко потрапив під обстріл на передовій і перебуває у важкому стані.