На окупованому Донбасі ходять чутки, що власників паспортів "ЛДНР" позбавлять українського громадянства.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Відзначається поява серед місцевого населення чуток про те, що після визнання РФ "паспортів" ДНР/ЛНР, Україна позбавлятиме їх власників українського громадянства. Подібна перспектива викликає негативний резонанс, оскільки від наявності громадянства України залежать різні соцвиплати з українського бюджету", - написав Тимчук.

Крім того, після визнання Росією паспортів "ЛДНР" на окупованих територіях різко зросла кількість охочих отримати документи фейкових республік. "Кількість поданих від населення заяв на отримання "паспортів" ДНР/ЛНР останніми днями різко збільшилася", - написав депутат.

Багато місцевих жителів навіть очікують "встановлення дипломатичних відносин".

Популярні новини зараз
Відключення світла у січні та лютому: до чого готуватись ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня Тарифи на водопостачання затвердили остаточно: які суми в платіжках побачать українці Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку
Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, навіщо росіяни визнали паспорти "ЛДНР".