80-річна безпритульна з Вільнюса стала місцевою знаменитістю й справжньою іконою стилю.

Цю вельми стильну леді звуть Розі, повідомляє boredpanda.com. Навіть будучи бездомною, вона все одно має екстравагантний стиль в одязі і безтурботне ставлення до життя. Розі – сам дух вулиць Вільнюса. Блукаючи міськими площами й провулками ось уже 30 років, вона своєю появою створює особливу атмосферу в публічних місцях.

Розі, судячи з усього, мало б бути вже за 80, але вона, як справжня жінка, вважає за краще приховувати свій вік.

Дехто, побачивши її, напевно скаже: "Так вона ж просто жебрачка!". Інші не звернуть на неї взагалі жодної уваги. Але обов'язково знайдуться люди, які гідно оцінять її неповторну чарівність.

Розі просить гроші у своїй власній вишуканій манері, регулярно з'являючись на "робочому місці" в нових сукнях, які вона отримує від співробітників благодійної організації. Її зморшкувате обличчя просто світиться, коли люди зупиняються, щоб зробити кілька фотографій. Розі не проти: вона граціозно позує, але прозоро натякає, що було б добре дати їй натомість трохи грошей.

Популярні новини зараз

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще