У мережі стало популярним відео, на якому приготована і подана на тарілці риба виявилася живою. Відео вже переглянуло 130 тисяч користувачів.

Рибу порізали і приготовили. Раптом чоловік, який знімав відео, влив в рот риби алкоголь, і вона його проковтнула. Потім риба знову відкрила рот, пише ТСН.

Після перегляду відео користувачі розділилися на два табори. Хтось вважає кліп жорстоким, оскільки рибу залишили живою нібито для розваги. Інші ж, навпаки, заявили, що тварина навряд чи була живою. Її нерви просто відреагувала на напій. Хтось пише, що голова і приготована частина - це різні риби. Нібито голову відрізали зовсім недавно, і у неї спрацював рефлекс.

Нагадаємо, нещодавно дайвер врятував гігантську китову акулу біля берегів Мексики. Риба заплуталася в риболовецькій мотузці, і дайвер допоміг їй звільнитися. Відео зняли біля острова Сокорро, в 320 км від узбережжя Мексики.

Читайте також: Диво природи: зацвіла Долина смерті (відео)

Через мотузку, яка сплутала рибу, китова акула не могла нормально пересуватися. Дайвер побачив страждання гігантської рибини і допоміг їй звільнитися. Чоловікові вистачило всього 30 секунд, щоб розрізати мотузку, яка, можливо, мордувала рибу протягом багатьох років.