Весільну церемонію, організовану в тихому і красивому місці в штаті Орегон на ранчо Рок Спрінгс, затьмарила пожежа, що спалахнула в лісі неподалік.

Вогонь поширювався дуже швидко і пожежні побоювалися, що він може перекинутися і на ранчо. З метою безпеки пожежні попросили молодих і їх гостей евакуюватися. Однак, все ж дозволили провести урочисту церемонію, з умовою, що її скоротять її до мінімуму. Після того, як гості голосно привітали молодих, розпочали евакуацію весілля в інше місце.

Однак наречені, які вирішили все-таки зробити заплановану фотосесію, разом з фотографом вислизнули з ранчо.

Вражаючий фон з клубів диму надав весільним фотографіям неповторну атмосферу. Фотографії вийшли на стільки вражаючими, що принесли славу фотографу.

Читайте також: Сюрреалістичні фотографії українки підкорили світ

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Сам фотограф, Джош Ньютон, аж ніяк не очікував такої реакції на свою роботу в інтернеті. Джош виклав на своїй сторінці в Facebook всього одне весільне фото наречених Майкла і Ейпріл. Не минуло й дня як знімок набрав 67 тисяч "лайків" , а більше 9 тисяч користувачів поділилися фотографією з друзями. На сьогодні у знаменитого знімка більше 100 тисяч "лайків". Фотограф отримав багато позитивних відгуків.

Як з'ясувалося, пожежа і евакуація абсолютно не зіпсували свято. Наречений назвав церемонію найкрасивішою, про яку вони тільки могли мріяти. А Джоша Ньютона ця незвичайна фотосесія зробила відомим фотографом.

Як повідомляв сайт Знай.ua, австралійський фотограф зробив собі ім'я на незвичайних весільних фото