Весільну церемонію, організовану в тихому і красивому місці в штаті Орегон на ранчо Рок Спрінгс, затьмарила пожежа, що спалахнула в лісі неподалік.

Вогонь поширювався дуже швидко і пожежні побоювалися, що він може перекинутися і на ранчо. З метою безпеки пожежні попросили молодих і їх гостей евакуюватися. Однак, все ж дозволили провести урочисту церемонію, з умовою, що її скоротять її до мінімуму. Після того, як гості голосно привітали молодих, розпочали евакуацію весілля в інше місце.

Однак наречені, які вирішили все-таки зробити заплановану фотосесію, разом з фотографом вислизнули з ранчо.

Вражаючий фон з клубів диму надав весільним фотографіям неповторну атмосферу. Фотографії вийшли на стільки вражаючими, що принесли славу фотографу.

Читайте також: Сюрреалістичні фотографії українки підкорили світ

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла синьоока красуня в чорному пальто - десять днів жодної звісточки

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Роман з Баланом закінчено? Тіна Кароль задивилася на продюсера закоханими очима: "Давно і безнадійно"

Показати ще

Сам фотограф, Джош Ньютон, аж ніяк не очікував такої реакції на свою роботу в інтернеті. Джош виклав на своїй сторінці в Facebook всього одне весільне фото наречених Майкла і Ейпріл. Не минуло й дня як знімок набрав 67 тисяч "лайків" , а більше 9 тисяч користувачів поділилися фотографією з друзями. На сьогодні у знаменитого знімка більше 100 тисяч "лайків". Фотограф отримав багато позитивних відгуків.

Як з'ясувалося, пожежа і евакуація абсолютно не зіпсували свято. Наречений назвав церемонію найкрасивішою, про яку вони тільки могли мріяти. А Джоша Ньютона ця незвичайна фотосесія зробила відомим фотографом.

Як повідомляв сайт Знай.ua, австралійський фотограф зробив собі ім'я на незвичайних весільних фото