Ілля Сагайдак розповів, що одним з інструментів боротьби з пробками буде правильна організація паркування. У мерії очікують, що найближчим часом Верховна Рада прийме два важливі законопроекти про організацію паркувального простору - №3584 і 3585.

Про це повідомляє "Слово і Діло", інформує "Знай".

За його словами, головна мета цих законопроектів - дозволити патрульный поліції штрафувати за порушення правил парковки без участі водія.

"Після вступу в силу законів в разі відсутності плати за парковку інспектор виписує штраф і відправляє повідомлення за місцем реєстрації власника транспортного засобу. Природно, передбачені всі способи оплати за парковку: через мобільний додаток і термінали оплати, які будуть розміщені на кожній парковці, або паркомати", - розповів заступник Кличко.

Сагайдак стверджує, що після посилення правил паркування частина людей, які зараз їздять на особистому транспорті, пересядуть на громадський.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

ЗАЗ випустить для українців "Запорожець" за півмільйона (оновлено)

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Читайте також: Біологи вперше перемогли ВІЛ у живому організмі

"Але, звичайно, паралельно ми повинні запропонувати цим людям альтернативу - зручний громадський транспорт. Це світова тенденція і це суттєво розвантажить центр міста", - пояснив він.

Також, в мерії представили нові пріоритети транспортної політики столиці.

Компанія Boston Consulting Group проводила опитування, згідно з яким 72% респондентів готові частково відмовитися від використання особистих автомобілів, якщо громадський транспорт стане комфортним.