Не вщухають постійні суперечки про вплив кави на організм людини. Частина лікарів стверджує, що кава дуже шкодить здоров'ю, коли інші активно доводять позитивний вплив. Вчені з Гарварда провели своє дослідження.

[[{"fid":"160023","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"900","width":"1440","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]
Вчені з Гарвардського університету провели дослідження, де брали участь більше сотні людей. В ході дослідження було доведено, що шість кухлів кави в день допомагають організму захиститися від п'яти хвороб.

Разом з порталом "Знай.ua" розглянемо 5 хвороб, від яких може запобігти улюблений ранковий напій:

- Захворювання центральної нервової системи.
Кофеїн впливає на на сигнали в клітинах і нейронах. Цей процес більше відноситься до захворювань Альцгеймера і Паркінсона. Користь кави в тому, що клітини і нейрони блокуються перешкоджаючи змінам, які відбуваються в центральній нервовій системі.
- Цукровий діабет
Кофеїн контролює рівень цукру в крові. Кофеїн робить підшлункову залозу більш чутливою до глюкози.
-Хвороба печінки
Надмірне вживання кави сприяє запобігти захворюванням цирозу печінки. Кава позитивно впливає на печінку навіть тих, хто зловживає алкоголем.
- Кава негативно впливає на стан шкіри, але позитивний вплив відбувається на сам організм. Кава запобігає старінню організму, тобто продовжує життя. Ефект від кави, гарвардські вчені порівняли з ефектом обмеження калорій.
-Хвороба серця

Вживання кофеїну категорично протипоказано людям, які вже страждають захворюваннями серця. Багато помиляються в тому, що кава призводить до захворювань серця, це не так. Кофеїн згубно позначається тільки вже на наявних проблемах серця. Вчені довели, що у любителів кави набагато рідше зустрічається миготлива аритмія і фібриляція передсердь.

Популярні новини зараз

Солістка Go_А Катя Павленко і Manizha "подружилися" напередодні Євробачення: "Ніякої злоби один до одного"

Олена Кравець з "Кварталу 95" з нетерпінням чекає на зміни: "Виклик для мене"

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Показати ще

[[{"fid":"160028","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"600","width":"800","class":"media-element file-default","data-delta":"3"}}]]
Яке кави найкраще вибрати для вживання?
Вибір завжди залишається за вами, розчинний, в зернах або мелена не має значення, головне, щоб продукт був хорошої якості.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що час від часу необхідно очищати свій організм. Харчуючись не якісною і шкідливою їжею, шкідливі звички і не активний спосіб життя призводить до того, що в організмі накопичуються шлаки і токсичні речовини.