Восьме березня давно вже перетворилося на свято весни, любові та вручення квітів жінкам. Початковий сенс боротьби за жіночі права втратився. Зараз навіть важко уявити, що сто років тому жінки були позбавлені виборчих прав навіть в найпередовіших демократичних країнах. А ще 50 років тому не було пральних машин-автоматів і посудомийних машин.

Сучасній жінці є за що подякувати фемінізму, технічному прогресу і досягненям в медицині. Це стосується і найбільш «жіночої» справи - пологів. З кожним роком те, що було головним кошмаром життя багатьох жінок, завдяки зусиллям лікарів і сучасному обладнанню лікарень набуває все більшого комфорту.

[[{"fid":"162430","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Майами беременность","field_file_image_title_text[und][0][value]":"Майами беременность фото"},"type":"media","field_deltas":{"5":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Майами беременность","field_file_image_title_text[und][0][value]":"Майами беременность фото"},"6":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Майами беременность","field_file_image_title_text[und][0][value]":"Майами беременность фото"}},"attributes":{"alt":"Майами беременность","title":"Майами беременность фото","height":"1061","width":"1613","class":"media-element file-default","data-delta":"6"}}]]

Тепер же на ринку послуг з'явилася новинка, яка допоможе жінці перетворити відпустку по пологам на одну з найбільш чудових і незабутніх відпусток, проведених на море. Це послуга «Пологи в Майамі» від компанії «Пілот». Це єдина компанія в Україні, яка надає таку послугу і має власне представництво в США - Pilot Travel Inc.

Співробітники компанії беруть на себе вирішення всіх завдань. Від отримання американської візи, організації пологів, цілодобової підтримки - до сприяння в отриманні американського громадянства для новонародженого. Адже дитина, що народилася в Америці, автоматично отримує громадянство США.

Популярні новини зараз

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Руслан Євдокименко показав дорослу онуку Софії Ротару: "Неймовірні"

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Показати ще

Так що всі турботи жінка може перекласти на співробітників компанії. А сама насолоджуватися морем, сонцем, пляжем, відпочинком.

[[{"fid":"162268","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Майами","field_file_image_title_text[und][0][value]":"Майами фото"},"type":"media","field_deltas":{"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Майами","field_file_image_title_text[und][0][value]":"Майами фото"},"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Майами","field_file_image_title_text[und][0][value]":"Майами фото"}},"attributes":{"alt":"Майами","title":"Майами фото","height":"971","width":"1725","class":"media-element file-default","data-delta":"3"}}]]

Ціни на послуги можна порівняти з рівнем українських клінік. Медицина ж в США і в Майамі зокрема вважається однією з кращих. До того ж усім клієнткам програми «Пологи в Майамі» компанія «Пілот» дарує безкоштовний переліт до Флориди.

Тепер пологи - це не тільки відповідальний етап в житті жінки. Але і можливість відпочити, забезпечивши собі і дитині максимальний комфорт і сервіс.

[[{"fid":"168716","view_mode":"default","fields":{"format":"default"},"type":"media","field_deltas":{"8":{"format":"default"}},"link_text":"Роды в Майами с компанией Пилот","attributes":{"class":"file media-element file-default","data-delta":"8"}}]]