Чи варто боятися фарбувати губи червоною помадою? В першу чергу страх і всі сумніви з цього приводу потрібно відкинути. Виділятися з сірої маси це те, що може зробити жінку по-своєму цікавою.


Представниці слабкої статі іноді піддаються побоюванням, чи варто фарбувати губи яскравою червоною помадою? Відповідь на це питання буде позитивним, але тільки в тому випадку, якщо цей колір підходить вашому типажу.

Читайте також: В Україні знову похолодає


Кому йде червоний колір помади?
Представниця рудого кольору волосся дуже йде червоні губи, але шар наносити потрібно максимально тонкий, щоб в поєднанні яскравий колір волосся і губ не виглядали вульгарно.
Червоний колір йде блондинкам і брюнеткам, головне правильно підібрати її відтінок. Брюнеткам зі світлою шкірою походить вишневий, малиновий. брусничний відтінки.
Темношкірим дівчатам і жінкам йде червоний, кораловий, амарантовий відтінки.

Кому не йде червоний колір помади?
Найкраще відмовитися русявим, з мелірування, тим, хто має блідий колір шкіри, кирпатим представницям жіночої статі, тим, хто полюбляе чоловічий стиль одягу, дівчатам і жінкам з веснянками, аматоркам блискучих і напівпрозорих нарядів.
Не завжди жінки і дівчата прислухаються даних рад, вважаючи червоний колір помади дуже спокусливим. Завдяки цьому кольору на губах можна з легкістю привернути увагу з боку чоловічої статі. Чоловіки реагують на цей колір, але вони так само мають почуття смаку і якщо це дійсно не красиво виглядає на губах певного типажу, тоді краще не обманювати долю і відмовитися від виділення губ подібним чином.

Популярні новини зараз

У Києві розстріляли Mercedes і залишили "подарунок" для копів: "Тебе попередили"

"Слуги" знову вляпалися в "еротичний скандал": нардеп обговорював "вчорашнє" з молоденькою помічницею

У вікно онімілих киян постукав кур'єр служби доставки, висота не злякала - "Вам посилка!"

Молоденька дружина Павліка показала розваги 54-річного чоловіка: "Спочатку банька, а потім..."

Показати ще


Що думають чоловіки з приводу помади червоного кольору?
Чоловіки в більшості випадків позитивно до цього ставляться, вони вважають, що жінки це роблять виключно для них. Можливо не варто розбивати їх міфи з цього приводу, адже в будь-то мірі вони праві. Але якщо вам колір не личить, краще придумати інший спосіб привернути до себе увагу.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" розповів про те, як в результаті дослідження вмісту губних помад різних виробників було встановлено вміст свинцю, що перевищує норму.