Як підібрати червону помаду для всіх типажів

поділитись
Чи варто боятися фарбувати губи червоною помадою? В першу чергу страх і всі сумніви з цього приводу потрібно відкинути.

Чи варто боятися фарбувати губи червоною помадою? В першу чергу страх і всі сумніви з цього приводу потрібно відкинути. Виділятися з сірої маси це те, що може зробити жінку по-своєму цікавою.

Представниці слабкої статі іноді піддаються побоюванням, чи варто фарбувати губи яскравою червоною помадою? Відповідь на це питання буде позитивним, але тільки в тому випадку, якщо цей колір підходить вашому типажу.

Читайте також: В Україні знову похолодає

Кому йде червоний колір помади?
Представниця рудого кольору волосся дуже йде червоні губи, але шар наносити потрібно максимально тонкий, щоб в поєднанні яскравий колір волосся і губ не виглядали вульгарно.
Червоний колір йде блондинкам і брюнеткам, головне правильно підібрати її відтінок. Брюнеткам зі світлою шкірою походить вишневий, малиновий. брусничний відтінки.
Темношкірим дівчатам і жінкам йде червоний, кораловий, амарантовий відтінки.

[image=113343]

Кому не йде червоний колір помади?
Найкраще відмовитися русявим, з мелірування, тим, хто має блідий колір шкіри, кирпатим представницям жіночої статі, тим, хто полюбляе чоловічий стиль одягу, дівчатам і жінкам з веснянками, аматоркам блискучих і напівпрозорих нарядів.
Не завжди жінки і дівчата прислухаються даних рад, вважаючи червоний колір помади дуже спокусливим. Завдяки цьому кольору на губах можна з легкістю привернути увагу з боку чоловічої статі. Чоловіки реагують на цей колір, але вони так само мають почуття смаку і якщо це дійсно не красиво виглядає на губах певного типажу, тоді краще не обманювати долю і відмовитися від виділення губ подібним чином.

[image=113342]

Що думають чоловіки з приводу помади червоного кольору?
Чоловіки в більшості випадків позитивно до цього ставляться, вони вважають, що жінки це роблять виключно для них. Можливо не варто розбивати їх міфи з цього приводу, адже в будь-то мірі вони праві. Але якщо вам колір не личить, краще придумати інший спосіб привернути до себе увагу.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" розповів про те, як в результаті дослідження вмісту губних помад різних виробників було встановлено вміст свинцю, що перевищує норму.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
губи, жінка, макіяж, образ, помада
Зіркова клініка і вілла за півмільйона на тиждень
0
0
14:11 21.03.2018
Такою красою потрібно ділитися
0
0
12:50 21.03.2018
"Я старію і досить різко. Організм дає збій"
1
0
11:28 21.03.2018
Сексуальний спортивний костюм підкреслив принади артистки
0
0
11:24 21.03.2018
Співачка похвалилася своєю гордістю
0
0
06:13 21.03.2018