Більшість стикається з проблемою сонливості в денний час. Подібний стан знижує рівень працездатності, з'являється роздратованість, в голові постійно крутиться тільки одна думка, як швидше добратись додому і лягти спати.

Причини денної сонливості можуть бути різними. Могло статися порушення сну і внутрішній годинник поміняли свій режим. У таких людей ближче до ночі пропадає сон, а в денний час навпаки. Необхідно привчити себе засинати і прокидатися в один і той же час, при цьому мати повноцінний сон, який триває не менше 7-8 годин. Якщо ви знаходитесь вдома, чи не підкоряйтеся бажанням лягти спати на пару годин. В цьому випадку випийте мате або міцну каву, ці напої допоможуть підбадьоритися. Навантажуйте більше свій організм, давайте більше фізичних навантажень.

Читайте також: Чому Великобританії не щастить на Євробаченні?

Лікарі рекомендують не вживати алкогольні напої перед сном. Справа в тому, що алкоголь позбавляє можливості перебувати в стадії глибокого сну. Після легкого сп'яніння можна прокинутися серед ночі, коли вже алкоголь вийшов з організму, після цього дуже важко заснути знову . Це збиває режим сну і вдень доводиться відчувати всі наслідки.

Так само причиною сонливості днем ​​може бути:
Цукровий діабет, низький гемоглобін, почуття страху, алергія, гормональні порушення, неправильне харчування, зневоднення, депресивний стан, кисневе голодування, стрес, страх, авітаміноз, вегето-судинна дистонія, монотонна робота, знижений артеріальний тиск.

Популярні новини зараз

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Ізраїль накрили десятки ракет у відповідь на ліквідацію вежі "Аль-Джаля": небо виблискує, сотні людей тікають з пляжу

Натовп "безмасочників" і відсутність дистанції: Онуфрій влаштував у Харкові антикарантинну літургію

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Показати ще

Як боротися з денною сонливістю? Запам'ятайте кілька секретів, щоб позбутися сонливості:
1. Кілька шматочків гіркого шоколаду
2. Зробіть кілька фізичних вправ
3. Підбадьорливі напої, такі як кава або мате
4. Провітрюйте приміщення, де ви перебуваєте більшу частину денного часу
5. Увімкніть музику і слухайте її в навушниках, щоб не заважати оточуючим
6. Думки про кохану людину зможуть привести вас до тями
7. Зверніться до лікаря, може бути денна сонливість це причина захворювання організму
8. Пропийте курс вітаміну С
9. Якщо особливо хочеться спати після прийому денної їжі, випийте склянку холодної води, вона допоможе трохи підбадьоритися.

Раніше, портал "Знай.ua"розповів про те, що треба звернути увагу на те, скільки годин сну дійсно потрібно вашому тілу, і забудьте про те, що вам хтось колись говорив з цього приводу, тому що кожен організм має різні потреби.