Схоже, Наталії Поклонській тепер непереливки. "Прокурор" Криму перебуває у дуже складній емоційній ситуації, тому часто відвідує один із Ялтинських дельфінаріїв, де вона полюбляє поплавати разом із дельфінами та знімати таким чином свій стрес. Відео оприлюднили в ТАСС.

Поклонська призналась, що вже переживала важкий період в своєму житті і навіть тиждень жила у вагончику, неподалік від дельфінів. За її словами, від дельфінів вона черпає позитивну енергію.

Читати також: У Криму заборонили "наркофестиваль" КаZантип

Коли ж журналіст запитав про те, що, можливо, депресія Поклонської була пов'язана із референдумом в Криму, вона поспішила заперечити і сказала, що погане самопочуття в неї було набагато раніше, ще до референдуму.

Нагадаємо, Наталія Поклонська відома в Україні під прізвиськом "мяш-няш" і є героїнею незліченної кількості різноманітних мемів.

Популярні новини зараз
Ракетні удари не завадять контнаступу: вже знайдено рішення Тренер "Ліги сміху" Ігор Ласточкін пояснив, за що так жорстоко росіяни мстять українцям: "Вони в нужниках тонуть..." Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще