Опалювальний сезон в Україні виходить на фінішну пряму і якщо погодні умови не зміняться, він завершиться через 1-1,5 місяці. Підготовка до наступного опалювального періоду почнеться не пізніше 15 квітня.

Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк.

"За попередніми висновками можна сказати, що опалювальний сезон, який розпочався в жовтні і триває, пройшов задовільно. Фактично, протягом усього опалювального сезону в Україні не працювала тільки одна котельня, яка знаходиться в місті Мар'їнка Донецької області. Це пов'язано з пошкодженням газопроводу середнього тиску, який знаходиться на лінії зіткнення і його не вдалося відремонтувати. Через постійні обстріли ремонтна бригада не може приступити до ремонту. Вся соціальна сфера, яка підключена до цієї котельні, всі житлові будинки, опалюються за допомогою електричних конвекторів", - повідомив Кругляк.

Чиновник зазначив, що завдяки спільній роботі з НАК "Нафтогаз України" протягом сезону не було допущено відключень електроенергії.

Читайте також: Кияни відмовляються платити за опалення та гарячу воду

Популярні новини зараз
Головні новини за 6 червня: ядерний удар, підрив Каховської ГЕС, масштабний збій у "Приватбанку" та безкоштовне розмитнення Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

"Хоча, безумовно, не обходилось і без аварійних ситуацій, які були усунені в нормативний час і жителі не відчули дискомфорту", ​​- додав він.

Що стосується підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, заступник Міністра зазначив, що мережі зношені через що виникає багато аварійних ситуацій.