Коли з вуст жінки звучить слово шопінг у деяких чоловіків завмирає серце, обличчя стає блідим і тіло кидає в піт. Для жінок все навпаки, коли вона збирається зробити ритуал нових покупок навколо повинен завмерти весь світ.

Оновлення гардеробу, в деякій мірі, позитивно впливають на людину. Піднімається настрій, коли жінка бачить себе в новому вбранні, вона починає більше себе любити, а якщо наряд подобається чоловікові - його увага стає більш помітною. Але є і негативні моменти. Іноді ми перегинаємо палицю, купуючи абсолютно непотрібні речі, які потім припадають пилом у шафі. Звичайний похід за покупками, може сильно втомити, тому вирушаючи за покупками, ми спробуємо раціонально розставити все по поличках, щоб за підсумком дійсно отримати очікуваний результат.

Читайте також: Amazon "закидає" клієнтів посилками

Шопінг має тривати не більше трьох годин, якщо прогулянки по торговому центру затягуються - це призводить до стомлення і покупки вже не принесуть належного задоволення.

Для того щоб ефективно підібрати собі новий наряд варто відвідати не більше шести магазинів. При відвідуванні більшої кількості вашу увагу розсіюється, за підсумком ви зовсім заблукаєте в своїх бажаннях. У підсумку це призведе до запеклої покупці непотрібних речей.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

Українці вшановують пам'ять Андрія Гусіна з "Динамо", який трагічно загинув 7 років тому: "Був справжнім лідером"

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

Показати ще


Бажано, перед тим як ви зважилися оновити свій гардероб, рекомендується заздалегідь відвідати кілька бутиків, подивитися новинки трендів в журналах, щоб зрозуміти свої бажання. Коли ви вже повністю визначилися з потребами, заплануйте шопінг, прихопивши з собою певну суму грошей, яку ви готові витратити. Як показує практика, якщо взяти з собою готівку, які можна відчути руками витрачається більш дбайливо, ніж та невидима сума, яка лежить на банківській картці.

Гарною покупкою вважається та річ, яку можна комбінувати з тим одягом, яка вже є у вашому гардеробі. Іноді нам подобається одяг, але поєднати її ні з чим. Якщо ви все ж придбали цю непотрібну, але красиву річ, яка ні до чого не підходить краще повернути її в магазин. За правилами повернення можна зробити протягом двох тижнів. Не варто в цьому випадку зневірятися, якщо річ дійсно гарна, але вона вам не потрібна. Залишивши таку покупку, через час ви знайдете її на нижній полиці шафи.

Дотримуючись порад "правильного" шопінгу, запропонуйте своєму чоловікові зробити похід з вами. Коли коханий побачить, що ви використовуєте кошти та час раціонально, можливо наступного разу пропозицію зайнятися покупками надійде від нього першим.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що українці стали більше довіряти онлайн-шопінгу і почали користуватися навіть ті, хто раніше не довіряв такій системі, вважаючи за краще звичайні магазини і торгові центри.