У Києві накрили міжнародний канал торгівлі людьми, за допомогою якого українських дівчат переправляли до Китаю для надання інтимних послуг. За інформацією прикордонників, організатора затримали в аеропорту Бориспіль під час оформлення рейсу Київ-Пекін при спробі переправити двох українок в Піднебесну.

До цього, таким же чином злочинці встигли переправити вже десять жінок. Організатори становив $ 3 тисяч за кожну з дівчат, привезених в Китай. Програма "Гроші" дізналася, як молоді жінки опиняються в секс-рабстві і як цьому можна запобігти.

За словами голови громадської організації "Європейська поліцейська асоціація в Україні" Сергія Шульженко, всі дівчата знають, куди вони йдуть і що вони роблять. "І 10%, грубо кажучи, дурні", - сказав він. "Якщо людина непридатний до заняття проституцією, підхопила вона, припустимо, якісь хвороби, то людина стає непридатним, але органи у неї хороші. Однозначно її розберуть. Я даю фактично навіть 100% гарантії, що її розберуть. Якщо вона нелегально", - розповів Шульженко.

За словами Шульженко, процедура звільнення дівчат з полону вимагає детального планування. І успіх її залежить в основному від "полонянки". Опинитися в секс-рабстві можна по-різному. Так, реклам про перспективну роботу для молодих дівчат в інтернеті стало ще більше, ніж кілька років тому. Наприклад, в одному з агентств, які влаштовують дівчат за кордон танцівницями, вокалістами та моделями менеджер запропонував ще й підзаробити консумацією, тобто розводити клієнтів на напої.

У громадській організації "Ла Страда" застерігають, що іноді дівчина працює танцівницею, а потім бос змінює її обов'язки. Таких історії в колл-центрі громадської організації чули безліч. Схожу роботу можна отримати і в Києві.

Популярні новини зараз

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Українців позбавлять соціальних виплат вже з січня: хто більше не отримуватиме допомогу

Марцінків обійняв родину під ялинкою: "Мер, сім'янин і просто красунчик"

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Показати ще

"Знай.ua" повідомляв про те, як молода українка мало не потрапила в сексуальне рабство.