Матч юнацького чемпіонату Білорусі між "Металургом-2000" і київським "Беркутом-2000", що пройшов в Жлобино в ці вихідні, ледь не завершився трагедією. Життя 16-річному українському хокеїстові Богдану Грицюку змогли врятувати тільки завдяки рішучості та вмінню його одноклубника Олександра Пересунька.

У середині гри після зіткнення з гравцем господарів український хокеїст Богдан Грицюк невдало зустрівся з бортом і втратив свідомість. Але цим справа не обмежилася. У хлопця почався тремор і, за всіма ознаками, запав язик, пише "Трибуна".

Першим в ситуації зорієнтувався одноклубник Богдана Олександр Пересунько. Він швидко зрозумів, в чому справа, кинувся до партнера по команді і разом з підоспілі лікарем надав необхідну медичну допомогу.

Читайте також: Футболіст Хачеріді розповів про тяжке життя батька двійнят

Зараз з Богданом Грицюком все в порядку, незабаром він зможе повернутися на лід. Відзначимо, що українська команда "Беркут-2000" виступає в юнацькому чемпіонаті Білорусі з дозволу нашої федерації. Додамо, що паралельно з цим "Беркут" грає і в юнацькому чемпіонаті України. Потенційно цей клуб вважається основою для хокейної збірної України U-18.

Популярні новини зараз

У Києві голий псих влаштував різанину в центрі міста

Закоханий нахаба спробував щастя зі суворою Златою Огнєвіч: "Ти мене роздягаєш?"

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Показати ще