Відома латвійська співачка Лайма Вайкуле, яка планує концертний тур українськими містами, не стрималась після ряду докучливих запитань російських журналісток щодо свого турне. Одну з них послала до чорта, коли та спитала, за яким принципом співачка обирала тур по містах України. Про це пише politolog.net.

Перед цим інша журналістка розпитувала Лайму як вона відноситься до того, що в Україні діє "чорний" список СБУ, до складу якого входять російські співаки. Лайма відповіла, що вона, передовсім, дуже віруюча людина і не вірить у всілякі чорні списки, а відноситься до своїх прихильників і до музики завжди однаково, без огляду на те, де відбувається концерт.

Читати також: Зірковий Шайа ЛаБаф добу катався у ліфті

Російська журналіста ніяк не заспокоїлась і спробувала запитати Вайкуле, як саме вона обирала міста Українидля турне, однак Лайма різко їй відповіла "Ідіть до біса !" і усміхнена продовжила свої інтерв'ю. Прихильники привітали її з прийдешнім святом − 8 березня.

Популярні новини зараз
У світі новий "коронавірус" - хвороба вбиває людину за 2 дні: що кажуть медики "Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо
Показати ще