Волосся випадає у чоловіків і у жінок, але найбільше від цього страждає жіноча стать особливо господині довгого волосся. Для жінки красиві і здорові волосся це один з важливих ознак жіночності. Більшість чоловіків люблять, коли жінка має шикарну шевелюру.

Несприятливе навколишнє середовище, недосип, стрес і нерви, втома, забруднене повітря впливають на випадання волосся у великій кількості. Деякі Не звертають на це увагу і вважають, що випадіння волосся це нормальний природний процес. Так і є, але коли вони випадають масово з цією проблемою потрібно розбиратися і ні в якому разі не зволікати.

Читайте також: Французи навчили орлів полювати на безпілотники

Найчастіше самостійно визначити причину випадання волосся дуже складно. Тут не тільки впливає вплив зовнішніх чинників, а й внутрішній стан, моральний і стан здоров'я в цілому. Випадші волосся з часом відростають, але існують випадки через масове випадання волосся з часом можна облисіти. Через облисіння існує більше сотні причин, так стверджують вчені. Причому кожна причина вимагає індивідуального підходу, щоб вилікувати її максимально якісно і назавжди.

Профілактика від випадіння волосся:

У раціоні харчування повинно бути якомога більше вітамінів. Дуже часто саме через погане харчування волосся починає випад, таким чином, показуємо, що в організмі чогось не вистачає. Їжте рибу, молочні продукти, печінка, петрушка, сухофрукти. Уникайте жирних та гострих страв. Слід відмовитися від надмірного вживання кави, газованих напоїв і чаю на час профілактики. В цілому кава і газовані напої не сприятливо впливають на організм.

Рекомендується робити живильні маски, приготовані в домашніх умовах. Яєчний жовток перемішайте з великою ложкою рослинного масла. Ретельно втирайте суміш у волосся і тримаємо протягом сорока хвилин. Змивайте теплою водою з шампунем. Рекомендується проробляти дану процедуру раз на тиждень. Представниці східних країн мають шикарне, доглянуте і густе волосся. Це пов'язано з тим, що в деяких східних країнах розвинена молочна продукція високої якості. Жінки наносять кефір на волосся, витримують двадцять-тридцять хвилин і потім змивають, як і всі маски, теплою водою з шампунем. Настій мати-й-мачухи, кропиви, яєчний жовток разом з коньяком відмінні засоби від випадіння волосся.

Щоб побороти цю проблему краще звертайтесь за старими проверенними методами в домашніх умовах. Якщо з часом нічого не допомагає, тоді слід відвідати лікаря. Не використовуйте для лікування магазинні косметичні засоби, як правило, вони містять хімічні речовини.

Раніше, портал "Знай.ua" розповів про те, що у Сполучених Штатах стрімко збільшилась кількість охочих пересадити волосся на своє обличчя.