Громадянин України Володимир Жемчугов, який був звільнений із полону бойовиків, розповів, що в окупованому Донбасі діють українські партизанські загони.

За словами Жемчугова, на окупованих територіях давно діють партизанські загони. В одному з них він сам перебував.

Жемчугов розповів, що родом він із Красного Луча. Працював спочатку на шахті, потім займався бізнесом. Після поїхав до Грузії.

Коли в 2014 році приїхав в Луганську область, зрозумів, що доведеться залишитися в Україні.

"Там уже стояли на блокпостах так звані ополченці. Я зрозумів, що не можу як ні в чому не бувало повернутися до Грузії, коли в моїй країні таке відбувається", - повідомив Жемчугов.

Популярні новини зараз
Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо Пенсіонерам виплатять 3000 гривень: хто зможе отримати грошову допомогу Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною
Показати ще

У полон український патріот потрапив після того, як підірвався на розтяжці. Йому відірвало руки і пошкодило очі. Бойовики звинувачували його в диверсійній діяльності. Разом із Жемчуговим був звільнений Юрій Супрун, співробітник місії ООН у Донбасі.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що обмін полоненими з бойовиками може обернутися провалом.