Собаки живуть пліч-о-пліч з людьми вже 10 тисяч років. Люди можуть тільки гадати, як виглядали найперші вихованці, але на століття-півтора назад заглянути ми в змозі. За відносно невеликий термін деякі породи під впливом людини змінилися до невпізнання.

Про це пише Adme.

"Зараз порід собак тисячі, але найпопулярніші з них англійський бульдог, бультерьер, доберман, німецька вівчарка, ротвейлер і такса", - йдеться в повідомленні.

Так, бульдог став більш щільним і кремезним: груди стали ширше, а лапи коротші і товщі. На жаль, у більшості сучасних бульдогів проблеми зі здоров'ям, і живуть вони в середньому всього 6 з чвертю років.

Читайте також: Мережу підкорив пес-паркувальник (відео)

Популярні новини зараз
Українці знову отримали дві платіжки: у Нафтогазі пояснили споживачам в чому причина Лілія Подкопаєва висловилась про зраду своєї найкращої подруги Ані Лорак: "Я все чекала" Зрадниця Ані Лорак розважилася з дружиною "путінського рота" Пєскова на вечірці у Філіпа Кіркорова Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає"
Показати ще

У популярних бультерьеров дуже змінилася форма черепа - морда стала коротше, щелепи масивніше. В цілому вони стали нижче і кремезні. А всім знайомі німецькі вівчарки стали масивніше і обросли більш довгою шерстю з густим підшерстям. Також у них змінився скелет: опустився круп і стала ширше груди.

Нагадуємо, що собака це домашня тварина, одна з найбільш поширених "тварин-компаньйонів".