Медики навчилися лікувати хворобу Паркінсона за допомогою друкування тексту на клавіатурі.

Про це повідомляє naked science.

Хвороба Паркінсона – це хронічне захворювання, яке вражає м'язи людини.

У новому дослідженні вчені використовували метод, в основі якого лежить технологія біометрії по натисненню клавіш. Участь в експерименті взяли 43 здорові людини і 42 пацієнта на ранній стадії хвороби Паркінсона.

За умовами експерименту, кожен учасник протягом 10-15 хвилин набирав на комп'ютерній клавіатурі довільний текст.

Популярні новини зараз
Воїни ЗСУ влучним артилерійським ударом відправили до Кобзона ватажка "ДНР", який організував "російську весну-2014" Почали змінюватися ціни на сезонні овочі: скільки коштуватиме кілограм огірків і помідорів Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" кардинально змінює зміст своїх програм: "У нас дуже багато ексклюзивного матеріалу" У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов
Показати ще

При отриманні та аналізі результатів фахівці використовували середню тривалість утримання клавіші (близько 100 мілісекунд).

Спеціалісти зазначають, що технологія дозволить відстежувати достовірне стан пацієнтів в домашніх умовах і своєчасно призначати їм потрібні дози препаратів.

Крім того, в майбутньому такий моніторинг допоможе фактично вилікувати захворювання за рахунок діагностування симптомів на ранніх стадіях.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що для лікування хвороби Паркінсона вчені найближчим часом можуть використовувати нікотин.