Київська влада розширила можливості власників "Картки киянина". Тепер можна за хвилину розрахуватися за харчування дитини в дитячому саду і оплатити штраф за порушення Правил дорожнього руху. А зовсім скоро при оплаті цих послуг "Карткою киянина" зникна комісія, що дозволить за раз заощадити близько 7 грн.

"У серпні запрацює спрощений механізм оплати за харчування дітей в дитсадках через банки. Батькам необхідно лише назвати касиру назву навчального закладу, номер групи, прізвище та ім'я дитини", - розповів "Сегодня" перший заступник КП ГІОЦ Андрій Щербина. На підтвердження на мобільний телефон прийде смс-повідомлення.

Ще одна можливість для власника картки- оплата штрафів за порушення правил дорожнього руху через сайт ГІОЦ. Головна переваги - усі платежі зберігаються і їх можна перевірити у будь який час. Ці сервіси дозволять прискорити процес обробки інформації, а городянам буде набагато зручніше і швидше проводити оплату, адже сума штрафу збільшиться вдвічі, якщо вони сплатять його пізніше, ніж через 15 днів після дати виписки.

Читайте також: Бойкот тарифів завершиться катастрофами в Києві

Крім оплати штрафів і рахунків в дитсадках "Карткою киянина" пільговики можуть без комісії сплатити компослуги і безкоштовно проїхати в громадському транспорті.

Популярні новини зараз
Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат "З 23 у мене 7 людей залишилося": російський десантник записав мотивуючий ролик, запрошуючи до своїх лав Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина
Показати ще