Депутати Київради затвердили детальний план території Рибальського острова в межах вулиці Електриків і Набережно-Рибальської дороги. Новий квартал охопить близько 130 га.

На Рибальському острові зведуть середні й багатоповерхові житлові забудови (4–9 поверхів), дитячі садки, початкові школи. Також побудують багатофункціональний торговельний центр зі спортивним комплексом.

"Передбачено й місця для паркування автомобілів. Паркінг занурено на 1,5 м під простором подвір'я, він матиме два рівні", – розповіли на сайті Київради.

Відомо, що перші поверхи житлової забудови будуть "активними", тобто призначені для дрібного бізнесу. У проекті пропонується будівництво каналів, а також створення парку "Історичний ландшафт Київських гір і долини р. Дніпра", де проводитимуться музичні й кінофестивалі.

Портал "Знай.ua" писав про добудову Подільсько-Воскресенського моста українськими фахівцями спільно з німецькими.

Популярні новини зараз
"Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще