Японські вчені випробовують штучний інтелект Oshi-el в сфері психоаналізу.

Про це повідомляє Hi-news.

Система вже вивчила 190 тис. запитань та 770 тис. відповідей в психології. На основі отриманої бази інтелект здатний відповідати пацієнтам, вирішувати деякі проблеми та навіть співчувати.

Читайте також: Штучний інтелект оберігатиме компанії від промислових шпигунів

"Переважна більшість віртуальних співрозмовників, так званих чат-ботів, можуть дати вам короткі відповіді, що стосуються певних фактичних питань. Відповіді на питання, що стосуються життя і любові в загальному, особливо в Японії, можуть бути дуже складними та утримувати цілу сторінку тексту", - заявив один з творців.

Популярні новини зараз
Після вибухів у Криму росіяни раптом вирішили перемістити авіабази "від гріха подалі", але знову порушили правила безпеки Андрій Бєдняков з "Орла та Решки" показав, як виглядає справжній провал: "Скинув 5 кг" Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій"
Показати ще

Система все ще проходить навчання. На думку фахівців, інтелект даватиме більш точні відповіді, які не будуть складатися з односкладових фраз.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", американські вчені навчили штучний інтелект розпізнавати ракові клітини і відрізняти їх від родимих плям.