В Японії організували виробництво безбарвного, прозорого, ароматного томатного соку зі свіжих помідорів. Прозорий томатний сік виготовляється в префектурі Фукуї.

Портал "news.am" повідомив, що такий сік роблять з місцевого сорту помідорів. Він отримав назву "Tomato Crystal" або ж золотий томатний сік.

Найцікавіше, що спосіб отримання соку досить простий. Стиглі помідори підвішуються в тканинних мішках і віддають рідину поступово. При цьому, м'якоть, яка надає томатному сокові червоний колір, залишається на місці.

У сік не додають ні солі, ні цукру, ні ароматизаторів. Сік використовують для приготування коктейлів, соусів або просто для того, щоб вгамувати спрагу.

Стало відомо, що вартість маленької пляшки освіжаючого напою становить 18-20 доларів в залежності від упаковки.

Популярні новини зараз
Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти Понад 50 млн на користь агресора: дружина Медведчука Марченко підпільно фінансувала росгвардію та МВС рф Як в Україні збільшити пенсію: всім, хто працював до 2000 року, розповіли важливий аспект Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували
Показати ще

Читайте також: Унікальний італійський пірс дозволить гуляти по воді

Нагадуємо, китайські вчені дізналися, чому деякі люди страждають від самотності. Як виявилося, в усьому винні гени. Саме через них багатьом не щастить у відносинах.