Художник з Японії Ісана Ямада став автором незвичайного проекту. Для цього він створив зі смоли китів, а всередині них розмістив чудові мініатюрні світи.

Про це повідомляє Вoredpanda. Всього художник для цього виготовив шість китів. Проект він назвав "Сансара", а число фігур також обрав не випадково. Кожна з них символізує окремий світ буддійської космології. Всього їх шість - Світ Богів, Світ демонів і напівбогів, Світ тварин, Світ пекельних істот, Світ голодних духів, а також Світ людей.

Скульптури встановили на тонких п'єдесталах, щоб створити ілюзію руху. Усередині китів можна побачити дивовижні речі – вируючі підводні вулкани, білі хмари і навіть білого ведмедя, який плаває там.

Читайте також: Юрист кинув усе заради дитячих меблів (фото)

Кожна людина, згідно з буддійським віруванням, може переродиться в одному з них. Сансара в перекладі з санскриту означає круговорот народження і смерті в різних сферах. Обмеженням в такому своєрідному подорож стає лише карма.

Популярні новини зараз

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Показати ще

Художня робота "Сансара" стала дипломним проектом Ямади на здобуття ступеня магістра в галузі дизайну. Проект японського художника виставлять в Токійському університеті мистецтв і в художній галереї "Artcomplex Center of Tokyo". Всі бажаючі зможуть їм помилуватися з першого по шосте березня.