Криза в українській політиці стала причиною того, що Європейський банк реконструкції і розвитку вирішив зменшити обсяги фінансування цього року. Це паралізувало механізм прийняття рішень в першому кварталі.

Про це повідомив президент банку Сума Чакрабарті в інтерв'ю Reuters. Їх обсяг не досягне суми в мільярд євро.

"Я не думаю, що в цьому році ми наблизимося до позначки близько 1 млрд євро. Відверто кажучи, політична ситуація в країні в першому кварталі цього року говорила про те, що ніякі рішення не були прийняті, і ми лише тепер приступаємо до роботи", - наголосив він.

Раніше Сума Чакрабарті казав про інвестиції в розмірі один мільярд євро від ЄБРР для України до кінця 2016 року. Цю суму країна мала отримати за умови проведення реформ.

Читайте також: Українські банки масово переводять гроші за кордон

Популярні новини зараз

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Головні новини за 26 вересня: "роман" Лесі Нікітюк з Ілоном Маском, замах на українця і випивша Ротару на концерті

Віддають за безцінь: ціни на виноград в Україні б'ють рекорди, дешевше тільки задарма

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Показати ще

Крім того, президент ЄБРР сказав, що представництва банку в Росії поки не планують закривати. Навіть не дивлячись на припинення інвестицій для російської економіки у зв'язку з санкціями проти керівництва країни.

Нагадаємо, ЄБРР є один з найбільших інвесторів для Україні. Протягом періоду 2014-2015 років країна отримала від організація 2,2 мільярди євро.